Bylinné směsi s Moringou: Kořenící směs s moringou do polévek

Kořenící směs s moringou do polévek

Speciální mnou vyvinutá bylinná směs italských bylinek a Moringy

Prodejní cena99 Kč
Cena / kg:

List moringy olejodárné, list libečku lékařského, nať pažitky pravé, list miříku celeru, kořen petržele zahradní, list petržele zahradní, list estragon pelyněk.

Moringa olejodárná je známá pod termíny zázračný strom nebo strom života. Její složky a živiny jsou ve skvěle vyvážené harmonii a dobře pro organismus vstřebatelné. Nyní si moringu můžete dopřát i v domácích polévkách jako součást této skvělé a chuťově polévkové kořenící směsi. Kvůli rozvonění aromat doporučuji část směsi koření přidat již na začátek vaření a část, pro podporu účinnosti látek moringy až po dovaření polévky. Tato kořenící směs se hodí jak do vývarů, tak i do mixovaných krémových polévek. Můžete ji vyzkoušet i pod dušená masa a omáčky na zeleninovém základu.

Skladování: skladujte v suchém, temném a chladnějším místě v dobře uzavíratelné nádobě nebo originálním obalu

Složení: list moringy olejodárné, list libečku lékařského, nať pažitky pravé, list miříku celeru, kořen petržele zahradní, list petržele zahradní, list estrogan pelyněk

Návod: použijte dle chuti k ochucení vývarů i krémových polévek. Ideálně do polévky přidat až ke konci vaření pro rozvinutí chutí a pro co největší záchovu živin moringy.

Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru.

Kontraindikace: alergie na některou část kořenící směsi

Není vhodné pro děti do 3 let.

Země původu moringy : Filipíny

Hmotnost: 20 g