Bylinné směsi s Moringou: Bylinná směs moringa - imun

Bylinná směs moringa - imun

Mnou vyvinutá podpůrná směs IMUN

Prodejní cena126 Kč
Cena / kg:

Složení: Moringa oleifera list, čekanka obecná kořen, kopřiva dvoudomá list, ženšen pravý kořen, růže šípková oplodí, rakytník řešetlákovitý plod, heřmánek pravý květ

Hlavní imunitním orgánem je pro nás střevo. Pokud je narušena střevní mikroflóra, odráží se tento stav na celkové odolnosti organismu vůči všem zásahům z vnějšího prostředí. Proto je zdravá a vyvážená skladba stravy základem úspěchu v podpoře celkové imunity organismu.

Bylinná směs imun je tato speciálně vyvinutá směs bylinek a Moringy olejodárné. V jedinečné formě nabízí tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze. Čekanka obecná je zdroj rozpustné vlákniny pro ochranu střevního mikrobiomu a dodává bylinné směsi po přípravě lahodnou chuť, heřmánek podporuje látkovou výměnu a působí jako přírodní antibiotikum. Ostatní složky obsahují přírodní vitamin C a další antioxidanty, které pomáhají při správné přípravě bylinné směsi s imunitní ochranou těla. Pro je důležité dbát na správnou výživu.

Pro klienty bych ji doporučila všem nejen na jaře, na podzim, ale celoročně pro popíjení jak za tepla jako lahodný nálev, co zahřeje, ale i za studena v létě s bylinkami a citronovou šťávou.

Kvůli heřmánku opatrně u klientů s atopickým ekzémem.

Směs obsahuje kopřivu dvoudomou, pozor klienti s poruchou krevní srážlivosti, poraďte se se mnou o vhodnosti.

Návod na přípravu: 2 g směsi zalejte 80 °C horkou vodou, nechte louhovat 8-10 minut a poté přeceďte, pro přípravu v konvici dejte 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi na 200 ml směsi, plus přidejte 1 čajovou lžičku směsi navíc.

Doporučené denní dávkování: 2 šálky, nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru

Kontraindikace: alergie na některou část bylinné směsi 

Nevhodné pro kojící a těhotné a děti do 15 let

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Výrobce: J&J Trading, s.r.o.

Hmotnost: 30 g

Vyrobeno v ČR, země původu Moringy – Filipíny